Good Charlotte Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Good Charlotte Foorum

GC fännide pesa!
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 DCMA Collective 2008

Go down 
2 posters
AutorTeade
Preili Pille
Admin
Preili Pille


Postituste arv : 26
Join date : 03/04/2008
Age : 33
Asukoht : Tallinn, Laagri

DCMA Collective 2008 Empty
PostitaminePealkiri: DCMA Collective 2008   DCMA Collective 2008 EmptyPüh Apr 06, 2008 7:31 pm

Tõelisele fännile ei vaja DCMA tutvustamist, kuid teen seda siiski, kui siin on veel neid, kes sellega kursis pole.

DCMA on riietepoe kett, bränd, mis loodud vendade Maddenite poolt. Nad nimetavad seda elustiilibrändiks, mis ei ole ei poistele, ei tüdrukutele, ei skeiteritele ega rokkaritele, see on kõigile. Tähekombinatsiooni DCMA taga ei peitu mõnda tarka lauset ja sellele polegi võimalik tähendust anda.

Kahjuks pood siiski ainult Ameerikas, kuid õnneks on neil ka online kauplus! cheers

Isiklikult meeldivad mulle toodetest kõige rohkem pusad ja mõned pluusid ja kohe kindlasti plaanin mõne omanikuks saada. Wink

Mida teie neis rõivastest arvate? Kas tellite midagi, kui jah, siis millise?
Tagasi üles Go down
http://goodcharlotte.omgforum.net
pisike

pisike


Postituste arv : 13
Join date : 04/04/2008
Age : 30
Asukoht : Rakvere

DCMA Collective 2008 Empty
PostitaminePealkiri: Re: DCMA Collective 2008   DCMA Collective 2008 EmptyEsm Apr 07, 2008 1:09 am

Minu arust on väga lahedad ja loodetavasti jõuab mõni ese kunagi ka minu riidekappi ja selga! Very Happy
T-särgid on lahedad ja pusad ka, eriti see "Boss Hog"!
Tagasi üles Go down
 
DCMA Collective 2008
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» DCMA pood L.A.-s
» Bazaar [Mai 2008]
» Ajakiri People [8. mai, 2008]
» Benji ja Paris Hilton (2008-...)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Good Charlotte Foorum :: Muud teemad :: DCMA-
Hüppa: