Good Charlotte Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Good Charlotte Foorum

GC fännide pesa!
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Miks mulle meeldib GC?

Go down 
2 posters
AutorTeade
moneybling

moneybling


Postituste arv : 136
Join date : 04/04/2008
Age : 33
Asukoht : Tartu

Miks mulle meeldib GC? Empty
PostitaminePealkiri: Miks mulle meeldib GC?   Miks mulle meeldib GC? EmptyReede Apr 11, 2008 9:34 pm

Selle pärast, et see bänd on lihtsalt parim.
Alguses meeldis küll ilusate meeste pärast, aga nüüd hindan ma muusikat rohkem ;D
Fännama hakkasin mingi 3-4 aastat tagasi, ma arvan (ma pole selles üldse nii kindel!)
Siis, kui ma "Lifestyles of the Rich and Famous" videot nägin esimest korda, siis ma mõtlesin, et nad on ikka täitsa nõmedad, see arvamus tuli Benji soengust ja sellest, et seda laulu lasti koguaeg. Siis, kui tuli "Girls and Boys" video, siis ma mõtlesin, et jälle see nõme bänd.
Kui tuli "I Just Wanna Live", siis käis peas mingi plõks ja ma mõtlesin, et kuidas ma sain varem neist nii halvasti mõelda? Very Happy Et nagu see on ju nii äge bänd ja siis peale seda videot hakkasin nende kohta rohkem uurima ja sellest uurimisest kasvas ARMASTUS. Wink Very Happy
Ja kõige lemmikum on sealt Joel! (L)(K) Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.myspace.com/216994427x
hannukas

hannukas


Postituste arv : 4
Join date : 21/06/2008

Miks mulle meeldib GC? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks mulle meeldib GC?   Miks mulle meeldib GC? EmptyLaup Juun 21, 2008 2:07 pm

mingi kuu aega enne GC kontserti kuulasin mingit nende laulu Youtube´st(enam ei mäleta mis laul see oli:D)igatahes siis ma hakkasin nende teisi laule ka kuulama ja mõtlesin et hakkan fännama;Dkontserdile ei hakkand piletit ostma sest neid bände on nii palju mida olen natuke fännand ja siis leian uue ja parema bändi aga siiski arvan et see on see viimane õige Very Happy nüüd ootan et nad teist korda tuleksid siia esinema Wink
Tagasi üles Go down
 
Miks mulle meeldib GC?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Good Charlotte Foorum :: Good Charlotte :: Miks?-
Hüppa: